i4Industry

Spoločnosť i4Industry sa zaoberá vývojom a implementáciou pokročilých technológií a digitálnych riešení reflektujúcich potreby priemyslu novej generácie Industry 4.0, ktoré posúvajú hranice možností. Produktové líderstvo a inovácie sú výsledkom technologickej expertízy a dlhoročnej doménovej znalosti.

Portfóliu klientov, ktoré už v súčasnosti zahŕňa popredných priemyselných výrobcov z celej Európy, je firma unikátne pozicionovaná na zefektívnenie ich výrobných procesov, zníženie energetickej náročnosti a zmiernenie negatívnych vplyvov výroby na životné prostredie.

i4Industry zabezpečuje svoje služby v dvoch hlavných segmentoch:

  • Inovatívne softvérové riešenia v oblasti povrchových upráv a dopravníkových systémov
  • Komplexné služby v oblasti mechanických, elektrických inštalácií a uvádzania technológie do prevádzky v segmente intralogistics a automotive

i4Industry je riadená tímom expertov v oblasti inovácie a automatizácie výrobných procesov. Výskum a vývoj prebieha na Slovensku, pričom svojím zameraním je firma orientovaná na zvýšenie konkurencieschopnosti tak lokálnych, ako aj európskych malých a stredných podnikov.

Za svoju pomerne krátku históriu od roku 2016 si firma vytvorila medzinárodnú reputáciu spoľahlivého poskytovateľa inovatívnych riešení pre priemyselnú výrobu. Dôkazom toho sú komerčné projekty pre spoločnosti ako napríklad:

Tatravagónka (SK), LINET (ČR), ALCA Plast (ČR), BOBCAT (ČR), TS ALUMINIUM (DE) a WILO (DE).

Kontakt

Môžete nás kontaktovať akýmkoľvek spôsobom, ktorý vám vyhovuje. Sme k dispozícii nepretržite prostredníctvom e-mailu. Taktiež môžete použiť kontaktný formulár alebo navštíviť našu kanceláriu osobne.

Napíšte nám